Masz dość zimnej wody w Bałtyku? Koniecznie jedź nad Ujście Piaśnicy!

Wypoczywając w nadbałtyckich Dębkach masz praktycznie na wyciągnięcie ręki zarówno piękne piaszczyste plaże jak i morze Bałtyckie. Jednak, gdy marzysz o nieco cieplejszej wodzie, koniecznie jedź nad Ujście Piaśnicy!

Jak dojechać?

Z centrum Dębek kieruj się na wejście na plażę nr 25. Znaki drogowe zaprowadzą cię tam wprost z każdego miejsca w Dębkach. Możesz również podpytać miejscowych, każdy wskaże ci drogę.

Kąpielisko Ujście Piaśnicy

Ze względu na walory geograficzne i topografię terenu, w Ujściu Piaśnicy woda zawsze jest cieplejsza. Jeżeli więc masz dość zimnego Bałtyku, to będzie rozsądna alternatywa. To miejsce jest również idealne, bo w odróżnieniu od plaży, znajdziesz tu sporo zacienionych miejsc. Dadzą one wytchnienie od skwaru, a szum drzew z pewnością uspokoi nerwy. Ujście Piaśnicy to również doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Woda nie jest tu głęboka, a plaża i las sprawiają, że każdy czuje się komfortowo.

Raj dla kajakarzy

Rzeka Piaśnica to miejsce wymarzone dla kajakarzy. Ujście rzeki jest zazwyczaj początkiem albo końcem wyjątkowej, kajakarskiej przygody. Nie będą tu marnować czasu również wielbiciele SUP-a czy też skimboardingu. Dobra zabawa gwarantowana, jednak musisz zadbać o własny sprzęt. Istniejąca tu wypożyczalnia nie zawsze jest otwarta. Jeżeli więc szukasz spokojnego miejsca a jednocześnie blisko morza, lasu i plaży, Ujście Piaśnicy będzie świetnym wyborem!