Czy warto jechać do Dębek? Poznaj 5 powodów na TAK!

Dębki jeszcze przed dwudziestu laty były mało znaną miejscowością turystyczną. Jeden kemping, restauracja i może dwa obiekty z pokojami na wynajem. Dzisiaj to miejsce jest o wiele bardziej skomercjalizowane, jednak wciąż z niepowtarzalnym urokiem. Oto 5 powodów dla których warto jechać na urlop do Dębek!

Przepiękna plaża

Przeciętny turysta, gdy przyjeżdża nad Bałtyk, chce jednego – czystej plaży, białego piasku i…świętego spokoju. Te trzy rzeczy znajdziesz w Dąbkach bez problemu. Szeroka i piaszczysta plaża zaprasza na długie spacery lub też wylegiwanie się na kocu, w akompaniamencie szumu fal.

Miejsce przyjazne turystom

Dębki z roku na rok robią się coraz bardziej rozbudowane, nie oznacza to jednak, że tracą swój dawny urok i blask. Wszędzie pełno tu rodzin z dziećmi, a co za tym idzie, w każdym ośrodku wczasowym czy kempingu będzie do dyspozycji nie tylko plac zabaw. Atakuje dla najmłodszych to tu priorytet.

Z dala od zgiełku

Dębki nie są specjalnie imprezowym miejscem, co wielu uważa za spory atut. Możliwość długich spacerów w ciszy i spokoju to coś, czego nam najbardziej trzeba. Nie musisz obawiać się więc dyskotek do rana i pijanych imprezowiczów pod oknami.

Malownicze ujście rzeki Piaśnicy

Jednym z największych atrakcji jest ujmujące ujście rzeki Piaśnicy. Wije się ona przez plażę, wpadając wprost do Bałtyku. To najlepsze miejsce na sesję fotograficzną!

Najpiękniejsze zachody słońca

Ponoć zachody słońca najpiękniejsze są właśnie w Dębkach. Ale aby się o tym przekonać, musisz tu przyjechać!