3 rzeczy które koniecznie musisz zrobić, gdy jesteś w Dębkach!

Każda nadmorska miejscowość turystyczna ma żelazne punkty, które każdy z turystów powinien chociaż raz zobaczyć, posmakować czy przeżyć. Dębki również zaliczają się do tego grona. Świeża ryba prosto z kutra, wizyta w wesołym miasteczku i wycieczka rowerowa. Oto co koniecznie musisz zrobić, gdy jesteś w Dębkach!

Bolki i flądry prosto z Rybaczówki

Jeżeli jesteś nad morzem, koniecznie zjedz świeżą rybkę. Jednak nie daj się nabrać na smażalnie ryb, które podają mrożonki, a zadbaj, aby była prosto z kutra. W Dębkach, w Rybaczówce, można kupić takie właśnie rybki. Bolki, czyli dorsze i flądry czekają na nabywców od siódmej rano. Jednak warto być tam już trochę wcześniej, bo kolejka ustawia się już od szóstej!

Wesołe miasteczko z widokiem na Bałtyk

Czy może być coś bardziej romantycznego, niż kolorowa karuzela kręcąca się na tle zachodzącego słońca, którego promienie toną w morzu? Wesołe miasteczko w Dębkach usytuowane jest przy ulicy Morskiej. Oferuje wszystko to, co wielbiciele takich miejsc uwielbiają. Będą więc karuzele, mini kolejka, samochody elektryczne, trampolina a nawet pompowana zjeżdżalnia dla najmłodszych. Koniecznie skorzystaj z tej atrakcji będąc w Dębkach.

Wycieczka rowerowa po okolicy

Będąc w Dębkach, koniecznie musisz wybrać się na wycieczkę rowerową. Jeżeli nie podróżujesz z własnym jednośladem, nic straconego. Wypożyczalnia rowerów, która działa w sezonie letnim, rower ma dla każdego. I to w rozsądnych cenach!