Dębki to idealne miejsce dla kajakarzy. Poznaj szczegóły spływu rzeką Piaśnicą!

Dębki większości z nas kojarzą się z przepiękną plażą oraz szumem morza. Jednak niewielu wie, że to idealne miejsce na spływ kajakowy i to nie tylko dla zaawansowanych, ale i dla początkujących kajakarzy. Wszystko za sprawą wpływającej tu do morza, rzeki Piaśnicy. Kto raz spróbuje, będzie chciał wrócić po więcej!

Jak wygląda spływ?

Cała atrakcja trwa około trzy godziny, podczas których będziesz pływać łagodnym nurtem rzeki Piaśnicy. Długość całej trasy spływu to 7 kilometrów. Zarówno kajaki jak i cały sprzęt, są najwyższej jakości, zawsze sprawdzane przed każdym użyciem. Spływ odbywa się w zorganizowanych grupach pod okiem doświadczonych instruktorów. Można więc być spokojnym, nawet początkujący świetnie da sobie radę.

Podczas spływu będziesz mieć okazję do obserwowania przepięknej flory i fauny okalającej rzekę Piaśnicę. Sarny, łabędzie a nawet ryby, będą ci towarzyszyć przez większość czasu. W czasie trwania przewidziany jest postój na odpoczynek i uzupełnienie kaloryczne, dlatego warto zabrać ze sobą coś do jedzenia i koniecznie wodę do picia.

Dla kogo taka wyprawa?

Bardzo dobrze odnajdą się tu właściwie wszyscy. Zarówno rodzice z większymi już dziećmi, jak i grupki przyjaciół. Jeżeli zwiedzasz w pojedynkę, z pewnością szybko odnajdziesz się w całej grupie. Pamiętaj, że poza sezonem wakacyjnym, w celu wypożyczenia sprzętu należy skontaktować się wcześniej telefonicznie!