Sylwester nad Bałtykiem? Nie znajdziesz lepszego miejsca!

Myśląc o imprezie sylwestrowej, wielu z nas wybiera góry, jako jedyny i rozsądny kierunek podróży. Owszem, sylwester pod Tatrami czy w Bieszczadach ma swój urok, ale jeszcze lepszy ma Sylwester nad Bałtykiem. Zobacz dlaczego!

Mniej turystów

Sylwester w jednej z wielu nadbałtyckich miejscowości jest o wiele mniej oblegany, niż właśnie w górach. Dlatego też możesz liczyć na imprezowanie na własnych warunkach, bez konieczności przeciskania się przez tłumy. I to zarówno podczas zabawy jak i po niej.

Jest bezpiecznie

Statystyki policyjne mówią jasno, że w sylwestra nad morzem wydarza się o wiele mniej incydentów z udziałem interwencji mundurowych niż w innych częściach kraju. Jeżeli więc jedziesz tam na imprezę sylwestrową, możesz czuć się bezpiecznie.

Spora oferta tematyczna

Hotele i restauracje dwoją się i troją, aby uatrakcyjnić pobyt nad Bałtykiem w zimie. Dlatego też możesz liczyć na ciekawy wachlarz imprez tematycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest taniej

Ale z pewnością nie tanio. Koszt sylwestra nad Bałtykiem jest uzależniony w dużej mierze od miejsca, w jakim chcesz się bawić. Jedno jest pewne- wrażenia będą niezapomniane.

Powietrze najlepsze na poranny ból głowy

Zimą nad morzem w powietrzu jest dużo jodu. Spacer noworoczny, nawet na lekkim kacu, ma silne właściwości prozdrowotne i warto z niego skorzystać. Bonus jest taki, że za niego nie płacisz nic dodatkowo!