Morsowanie w Dębkach to już tradycja! Zobacz gdzie najlepiej!

O zaletach morsowania nie trzeba nikomu przypominać. Nie dość, że hartuje ciało, to jeszcze sprawia, że w zimie zwyczajnie czujemy się lepiej. Morsowanie w Bałtyku brzmi co najmniej zimno, ale, jak przekonują pasjonaci tego stylu życia, to coś, co każdy powinien spróbować chociaż raz w życiu!

Grupy morsowania nad Bałtykiem

Wody Zatoki Puckiej nie rozpieszczają, jednak zwolenników morsowania to nie odstrasza. Jeżeli jesteś blisko Helu, koniecznie spotkaj się z Helskie Morsy Cold Wawer. Grupa ta spotyka się w określone dni na Małej Plaży albo na Dużej Plaży, gdy morsowanie odbywa się bezpośrednio w Bałtyku.

Znajdując się blisko Jastarni, koniecznie zajrzyj do grupy Morsy Jastarnia. Nawet jeżeli nie mieszkasz w tym regionie, z pewnością zostaniesz mile przyjęty do grupy. W okolicach Kuźnicy poszukaj za to Kusfelskie Morsy, które swoją nazwą nawiązują do języka kaszubskiego. Kustfeld znaczy Kuźnica.

Gdzie morsują w Dębkach?

Plaża w dębkach zaskakuje swoim pięknem każdego, niezależnie od pory roku. Mordują tu Aktywne Morsy w Dębkach, zwykle przy wejściu nr 19. Alternatywą są Woli Morsy Dębki, które z kolei spotykają się przy wejściu na plażę numer 23. Zobaczysz ich od razu przy charakterystycznych, biało-niebieskich czapeczkach. W środy i soboty spotykają się o godzinie 10:00, w niedziele o 12:00. Niestraszna im żadna pogoda. Czy śnieg, czy mróz, czy deszcz, w sezonie zimowych spotykają się bez ograniczeń! Morsowanie to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia i odporności, warto jednak robić to z głową!