Atrakcje turystyczne Niechorza i okolic – to warto zobaczyć!

Atrakcje turystyczne Niechorza i okolic są tymi, na które warto jest zwrócić uwagę w czasie planowania pobytu nad Morzem Bałtyckim.

To wyśmienita okazja do tego, by miło można było spędzić czas.

Co warto zobaczyć w Niechorzu?

W tym mieście warto jest zwrócić uwagę na latarnię morską, która jest dostępna dla zwiedzających. Po wspięciu się na górę jest możliwość zobaczenia widoków nie tylko tej miejscowości, ale także nadmorskich okolic. To wspaniała propozycja dla wszystkich osób, którym marzy się wspięcie na wszystkie otwarte dla turystów latarnie morskie.

Niechorze to także Motylarnia. Jest to miejsce szczególne z tego względu, iż jest to duży namiot z wysoką temperaturą, w którym w naturalnym środowisku przebywają motyle. Podczas pobytu w środku jest bardzo duże prawdopodobieństwo związane z tym, iż motyle przysiądą sobie na odwiedzających to miejsce osobach.

Nie brakuje także możliwości sprawdzenia, co za ciekawe podobizny znajdują się w Muzeum Figur Woskowych. Zainteresowaniem cieszą się także miniatury w parku miniatur z latarniami morskimi. To wyśmienita okazja do tego, by wszystkie z polskiego wybrzeża można było podziwiać w pomniejszeniu.

Niechorze – co jeszcze warto zobaczyć?

W okolicy na uwagę zasługuje Rewel, a w nim Park Wieloryba. Jest to świetna atrakcja turystyczna przeznaczona dla odbiorców w różnym wieku. Miejsce to jest promowane przez nieżyjącego już podróżnika Aleksandra Dobę. Na brak zajęć nie można tam narzekać, a atrakcje są przygotowane w taki sposób, by okazały się interesujące dla odbiorców w różnym wieku. W Rewalu warto wybrać się także do domu strachów i na plażę.

źródło: www.niechorze24.pl – portal regionalny